Umów się

Róże krzewiaste i pnące

Szkółka ogrodnicza Szczeblewscy prezentuje szeroką paletę róż wielkokwiatowych, pnących, rabatowych, parkowych, okrywowych i miniatur oraz róż szczepionych na pniu. W naszym asortymencie znalazły się wyłącznie najpiękniejsze odmiany doskonałe do ogrodu, parku, a nawet na balkon!

Róże to rośliny wywodzące się z Azji Środkowej, skąd następnie dostały się do Europy. Zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale również wspaniałym aromatem, a ich kwiaty są piękną dekoracją.

W naszej szkółce przygotowaliśmy sadzonki wielu odmian róż w różnorodnych kolorach – z pewnością znajdziesz wśród nich te idealnie pasujące do Twojego pomysłu na ogród!

Najpiękniejsze róże w szkółce Szczeblewscy!

Oferujemy róże różnych grup, w tym te wielkokwiatowe, pnące, rabatowe, parkowe, okrywowe i miniatury oraz róże szczepione na pniu. Wszystkie z nich dostępne są w różnych wielkościach i barwach, dlatego można tworzyć z nich zachwycające ogrody.

Popularne róże krzewiaste cechują się obfitym kwitnieniem – dzięki temu doskonale nadają się do nasadzeń w rabatach, przy alejach, a także do donic. Wspaniale prezentują się zarówno w większych grupach jak również pojedynczo.

W naszej szkółce Szczeblewscy znajdziesz porady odnośnie aranżacji jakie można wykonać sadząc róże pnące, które nazywane są również czepnymi. To duża grupa roślin, które mogą wykorzystywać specjalne podpory, na przykład słupy, pergole, trejaże czy mury, aby stworzyć wspaniałą kompozycję. Ich pędy mogą osiągać długość nawet do 5 metrów.

Dostępne w naszej szkółce róże pnące oraz krzaczaste cechują się nie tylko zachwycającym wyglądem, ale również wysoką odpornością na czynniki pogodowe oraz choroby, w tym groźne dla róż choroby grzybowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szkółka drzew i krzewów Szczeblewscy to kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży – naszym klientom oferujemy wyjątkowe rośliny w bardzo atrakcyjnych cenach!

Jeśli masz problemy z doborem odpowiednich róż lub innych roślin, jesteśmy zawsze przygotowani do pomocy. Nasi pracownicy doradzą, jakie odmiany sprawdzą się najlepiej – także dla początkujących ogrodników.

Zapraszamy serdecznie do wybrania róż ze szkółki ogrodniczej Szczeblewscy!