Umów się

Krzewy owocowe

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Szczeblewscy zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą krzewów owocowych! Dla naszych klientów przygotowaliśmy wiele sprawdzonych odmian roślin wydających aromatyczne i pyszne owoce!

Krzewy owocowe nie zajmują dużo miejsca, są łatwe w uprawie, dlatego doskonale nadają się również dla początkujących sadowników amatorów. Nie tylko dają nam wyśmienite owoce, ale również mogą być piękną dekoracją.

Nasza szkółka Szczeblewscy prezentuje szeroką gamę odmian krzewów owocowych – zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi z nich w naszych punktach sprzedaży.

Oferujemy takie krzewy owocowe jak:

W naszej szkółce można znaleźć krzewy owocowe w rozmaitych odmianach, w tym tych bardzo popularnych oraz mniej znanych. Wybrane krzewy oferujemy zarówno w odmianach piennych – szczepionych na pniu, jak również krzaczastych.

Dostępne u nas sadzonki świetnie sprawdzają się przy uprawie amatorskiej – dla osób, które nie mają jeszcze żadnego doświadczenia w tej dziedzinie, ale chciałyby cieszyć się z wysokich plonów bez skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Proponujemy wówczas odmiany cechujące się podwyższoną odpornością na niekorzystne czynniki pogodowe oraz choroby.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży drzew i krzewów – aktualnie posiadamy własne punkty sprzedaży w kilku lokalizacjach, w tym w Łodzi, Aleksandrowie Łódzkim oraz w Zgierzu.

Nasi pracownicy są gotowi do pomocy przy doborze właściwych roślin. Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania – podpowiemy w wyborze odpowiednich krzewów owocowych na konkretne stanowiska, aby mogły one spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Jeśli pojawiają się dodatkowe pytania związane z naszymi roślinami, prosimy o kontakt – będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie z nich wyczerpująco.

Zachęcamy do zakupienia krzewów owocowych w naszej szkółce Szczeblewscy!