Umów się

Drzewka owocowe

W naszej szkółce drzew i krzewów ozdobnych Szczeblewscy przygotowaliśmy szeroką gamę drzewek owocowych. To wspaniały wybór dla tych klientów, którzy chcą stworzyć uroczy sad dający co roku aromatyczne, smaczne owoce!

Drzewka owocowe to bardzo popularne rośliny w naszej szkółce – są chętnie wybierane przez osoby, które chciałyby cieszyć się pysznymi owocami z własnego sadu. Można przygotowywać z nich wyśmienite dżemy i konfitury, kompoty, nalewki, dodawać do ciast i deserów.

W naszej szkółce przygotowaliśmy różnorodne drzewka owocowe, dlatego niezależnie od tego, jakich roślin poszukujesz, możesz znaleźć je właśnie u nas!

Oferujemy takie drzewka owocowe jak:

W naszej szkółce Szczeblewscy dostępna jest szeroka gama odmian drzewek owocowych, dzięki czemu można łatwo dopasować je do zróżnicowanych stanowisk, w tym także na gleby wymagające.

Oferujemy zarówno odmiany drzew owocowych starszych, na przykład popularne jabłonie Antonówki, ale również odmiany współczesne. To odmiany wczesne i późno owocujące, wyróżniające się wysoką odpornością na czynniki pogodowe oraz choroby. Dzięki temu doskonale nadają się również dla tych osób, które nie posiadają doświadczenia w uprawie drzewek owocowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

W razie problemów z doborem odpowiednich drzewek owocowych, nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy. Doradzimy w doborze najlepszych sadzonek do konkretnych miejsc, aby cieszyły oko i dawały duże plony.

Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczanie w branży, dlatego naszym klientom zapewniamy zawsze obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki temu zyskaliśmy sobie również wielu stałych odbiorców, którzy regularnie kupują u nas rośliny.

W razie dodatkowych pytań dotyczących doboru najlepszych drzewek owocowych oraz innych roślin z naszej szkółki jesteśmy stale do dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej szkółki Szczeblewscy!